03-05-2013

LDZ futzālisti cīnās varonīgi, bet tomēr zaudē

Latvijas futzāla kausa izcīņas finālā varonīgi cīnījās LDZ Cargo spēlētāji, kuri ar 1:6 piekāpās pieckārtējiem Latvijas čempioniem “Nikars”. Vienīgos vārtus mūsējiem guva Vadims Solovjovs.

LDZ iekļūšana Latvijas kausa izcīņas finālā bija pārsteigums daudziem, tomēr mūsu futzālisti to bija pelnījuši. Kā galveno balvu daugavpilieši saņēma iespēju cīnīties ar šī brīža labāko Latvijas klubu “Nikars”, kā sastāvā netrūkst leģionāru no spēcīgām pasaules izlasēm.

Daugavpils Olimpiskā centra tribīnes bija teju pārpildītas un ātri vien tās varēja uzgavilēt, jo LDZ šokēja ar vārtu guvumu. Izcēlās Vadims Solovjovs, kurš ar labās kājas ārējo malu sita precīzi vārtu stūrī. “Nikars” uzbruka daudz, ātri izlīdzinot rezultātu, bet puslaika beigās arī izvirzoties vadībā. Pēc puslaika tikai 2:1 “Nikars” labā.

Diemžēl otrajā spēles daļā izturēt viesu spiedienu neizdevās un uz uzvaru cerēt bija jau neiespējami. Zaudējums ar 1:6.