05-04-2013

DU volejbolisti zaudē dramatiskā cīņā

Ceturtdien ļoti spraigā un notikumu pavērsieniem bagātā spēlē DU volejbolisi piecos setos piekāpās “Lāsei-R/Rīga”, tādējādi rezultāts Latvijas čempionāta bronzas sērijā kļuvis 1:1.

Daugavpilieši Latvijas čempionāta bronzas sēriju līdz trīs uzvarām uzsāka ar panākumuRīgā. Daugavpilī bija visas iespējas vēl vairāk pietuvoties medaļām, tomēr tā tika izniekota. Pirmajā setā zaudējums ar 22:25, pēc kā sekoja uzvara ar 25:18.

Visaizraujošākā bija trešā seta galotne, kurā no 20:23 izdevās izraut neticamu panākumu ar 26:24! Līdzīgs scenārijs brieda arī ceturtajā setā, tomēr šoreiz viesi vadību noturēja – 25:21.

Piektajā setā DU pilnībā kontrolēja notikumus laukumā, panākot pat +5, bet “Lāse” atguvās un prata salauzt cīņas gaitu – 18:16. Sērijā rezultāts kļuvis 1:1. Nākamā spēleRīgā, bet 14. aprīlī vienības atkal tiksies Daugavpilī.