10-05-2011

Karatē

Lietuvas pilsētā Paņevēžā norisinājās atklātais karatē čempionāts senioriem (vecākās vecuma grupas). Grūtā cīņā Daugavpils karatē akadēmijas  "LFSKA" (prezidents A. Komars) karatisti izcīnīja 4 medaļas.

Mihails Špiļevojs ieguva pirmo vietu “kumitē” (cīņas), bet Oļegs Vasiļjevs izcīnīja otro vietu. Irēna Medņikova izcīnīja pirmo vietu “kata” (kompleksi) un palika otrā “kumitē”.

14. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks karatē čempionāts "Funakoshi Cup 2011 ", kurā piedalīsies Lietuvas, Latvijas un, protams, Daugavpils karatisti. Sportisti sacentīsies dažāda vecuma  grupās un cīņas grupās: “kata” (sākums plkst. 10.00) un “kumite” (plkst. 14:00).  Karatē akadēmija "LFSKA" aicina visus iedzīvotājus uz karatē svētkiem!