10-12-2012

Greplingisti un sambo meistari atzīstami nostartējuši Latvijā un Lietuvā

Saldū 8. decembrī norisinājās Latvijas Grand Prix izcīņas fināls greplingā. Daugavpili pārstāvēja „Daugavpils Grappling Team” piecu cilvēku sastāvā, pie tam visnotaļ sekmīgi.

Trenera un vienlaicīgi arī paša cīkstoņa Jevgeņija Garkuļa vadībā daugavpilieši izcīnīja uzvaras vairākās cīņās. Vladislavs Ambrosovs svara kategorijā līdz 95 kilogramiem ieguva otro vietu, savukārt Antons Jevdokimovs iesācēju grupā pat uzvarēja. Visi pieci cīkstoņi uzvarēja vismaz vienā cīņā, pierādot savu meistarību.

Tajā pašā laikā Dmitrijs Anisko startēja starptautiskā turnīrā Viļņā. Jauniešu sambo sacensībās, kurās piedalījās sportisti no 10 valstīm, svara kategorijā līdz 82 kilogramiem Dmitrijs ieguva augsto trešo vietu, pie tam saņēma arī naudas balvu un „Partera karaļa” titulu, pateicoties veiksmīgajiem spēka paņēmieniem kāju apvidū.