30-10-2012

DU trešais zaudējums piecos setos

Schenker volejbola līgā trešais zaudējums pēc kārtas „Daugavpils Universitātei”, pie tam atkal tika zaudēts piecos setos. Šoreiz ar 2:3 zaudēts „Tartu Bigbank”.

Svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā viesojās Tartu „Bigbank”, kura sastāvā spēlēja arī divi latvieši Artis Caics un Viktors Koržeņevičs. Spēli sparīgāk iesāka mūsējie, kuri prata izmantot daudzās pretinieku kļūdas servēs. Uzbrukumā pašiem pārāk labi nesekmējās, tomēr viesi kļūdījās vēl vairāk – 25:22.

Diemžēl otrajā setā uzreiz vadībā tika igauņi, kuri visnotaļ droši iekrāto pārsvaru arī noturēja – 25:22. Trešajā setā vadību regulāri mainījās. Vienu brīdi vadībā bija daugavpilieši, bet seta izskaņā jau solīdais 20:17 par labu Tartu. DU atspēlējās, beigās uzvarot setu ar 28:26.

Ceturtais sets tika iesākts ar iespaidīgo 8:2, tomēr ļoti vājā servju uzņemšana neļāva novadīt spēli līdz loģiskai uzvarai. Beigās zaudējums ar 22:25. Diemžēl arī piektajā setā nelielo pārsvaru noturēt neizdevās, tādējādi neveiksme gan setā, gan spēlē – 15:17. 18 punktus mūsu labā guva Vitālijs Cinne, bet 16 pieplusoja Edgars Točs.

Piecās sezonas spēlēs DU tikai viena uzvara, toties 3 no 4 zaudējumiem viss izšķīries piecos setos.