14-04-2011

“Daugava” turpina uzvaru gājienu

Latvijas futbola čempionātā uzvarēt turpina Daugavpils "Daugava", kas trešdien Olainē ar 2:0 pārspēja "Jūrmalu". Abus vārtus guva Vadims Logins.

Pēc uzvarām pirmajās divās kārtās, šoreiz daugavpilieši devās uz Olaini, kur spēkojās ar Virslīgas debitanti „Jūrmalu". Šīs vienības sastāvā netrūka bijušo Daugavpils futbola audzēkņu, tādēļ cīņa solījās būt interesanta.

„Daugava" jau no pirmajām minūtēm uzbruka vairāk un bīstamāk. Ātri vien tika gūti arī pirmie vārti, kad pēc stūra sitiena izpildes precīzi sita Vadims Logins. Tieši Logins pirmā puslaika beigās pēc lieliskas partnera piespēles no 15 metriem otro reizi pārspēja jūrmalnieku vārtu vīru.

Arī otrajā puslaikā „Daugava" pilnībā kontrolēja notikumus laukumā, pārliecinoši noturot uzvaru - 2:0. Turnīra tabulā ar trīs uzvarām trīs spēlēs daugavpilieši dala 1./2. vietu.

„Daugavas" snaiperi Vadims Logins un Mamuka Gongadze katrs guvuši pa trīs vārtiem, savā starpā dalot līgas labāko bombardieru titulu.