08-06-2012

“Daugavai” viesos sagrāve pret “Skonto”

Latvijas futbola Virslīgā otro zaudējumu šosezon piedzīvojusiDaugavpils“Daugava”, kas viesos ar 0:3 piekāpās “Skonto”, taču pirmā vieta tabulā ir saglabāta.

Daugavpiliešiem panākumsRīgāpār “Skonto” būtu ļāvis turnīra tabulā ievērojami nostiprināties pirmajā pozīcijā, sperot platu soli pretī čempionu titulam. Diemžēl no cerētā nekas nepiepildījās. Spēli “Daugava” uzsāka ar aktīviem uzbrukumiem, taču pirmā puslaika vidū mājinieku kapteinis Igors Savčenkovs pēc standartsituācijas atklāja rezultātu.

Pirmā puslaika izskaņā pēc labas saspēles skontieši guva vēl vienus vārtus, panākot 2:0. Otrajā spēles pusē “Daugavai” bija iespējas vismaz samazināt rezultāta starpību, bet tā vietā tika ielaisti trešie vārti. Beigās zaudējums ar 0:3. Vērts piebilst, ka jau kompensācijas laikā laukumā sākās asumi, pēc kuriem no tā tika noraidīti pa vienam abas komandas spēlētājam.

Turnīra tabulā “Daugava” saglabā pirmo vietu, bet “Skonto” atpaliek tikai par punktu, pie tam aizvadījusi par spēli mazāk.