25-05-2012

Vieglatlēti Jēkabpilī cīnījās par vietu Latvijas čempionātā

23. maijā Jēkabpilī norisinājās atklātās meistarsacīkstes vieglatlētikā, kurās piedalījās arī jaunieDaugavpilssportisti, kuriem tās bija atlases sacīkstes pirms brīvdienās gaidāmā Latvijas čempionāta.

Latvijas čempionāts C un D grupās norisināsies Ogrē.Daugavpilsdelegācija tajā tiks pārstāvēta kuplā skaitā. Laba iespēja pārbaudīt savu varēšanu pirms atbildīgā starta bija trešdien Jēkabpilī.

C grupā Dagnija Ciematniece uzvarēja gan 100 metru skrējienā, gan arī augstlēkšanā (155 cm), savukārt Āriņa Ļeščova bija otrā tāllēkšanā (4,11m). Mūsu meiteņu stafetes komanda ieguva otro vietu 4x100 metru stafetē (Āriņa Lesčova, Āriņa Baranovska , Kristīna Vadakarija, Dagnija Ciematniece).

Puišiem Ēvalds Kuļikovs uzvarēja 2000 metros (7:22,00 minūtes), puišu stafetes komanda bija otrā (Vadims Amosovs, Gajs Baranovskis, Deniss Stepanovs, Oļegs Maculevičs), bet 100 metru sprintā pirmais Oļegs Maculevičs.

D grupā divi panākumi Artjomam Pankratjevam, kurš uzvarēja 100 metros (14,68 sekundes) un tāllēkšanā (4,12 metri). Augstlēkšanā pirmais Aivis Jēgers (135 centimetri), bet uzreiz aiz viņa Andris Mihailovs. Otrā 100 metros bija Alīna Savicka – 15,64 sekundes.