25-04-2012

Šāvēji sacentās Rīgas čempionātā

Divas nedēļas nogales pēc kārtas Daugavpils jaunie un pieredzējušie šāvēji sacentās Rīgas atklātajā čempionātā pieaugušajiem. Vienā no vingrinājumiem par uzvarētāju kļuva Rihards Ģerts.

Rihards Ģerts šaušanā ar dienesta pistoli DP-3 no 25 metriem uzrādīja lielisku rezultātu – 284 punkti. Tas ir viņa personiskais rekords, kas par 13 punktiem pārsniedz sporta meistara normatīvu. Viņam pirmā vieta.

Ātršaušanā ar kaujas pistoli viņam astotā vieta. Šaušanā ar mazkalibra ieroci no 50 metriem atzīstami nostartēja jaunais sportists Artjoms Grigorjevs, kurš šajā olimpiskajā disciplīnā ieņēma ceturto vietu. Piektais rezultāts Sergejam Sņežkovam. Vasīlijs Ļeonovs bija desmitais, bet Rūdolfs Veličko vienpadsmitais 27 dalībnieku konkurencē.

Šaušanā ar mazkalibra ieroci no 25 metriem Arta Vagale ieņēma sesto vietu, savukārt Mihails Zahareckis pieaugušo konkurencē ieņēma desmito vietu, uzstādot savu personisko rekordu. Viņš bija šo sacensību jaunākais dalībnieks.