25-04-2012

Pierobežu basketbola līgā triumfē lietuvieši

Sestdien un svētdien Kultūras un sporta pilī tika aizvadītas Pierobežu basketbola līgas finālspēles. Par sacensību uzvarētājiem kļuva Visaginas basketbolisti, bet Daugavpils novads ieņēma trešo vietu.

Šogad turnīrā piedalījās 12 komandas no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Komandas savā starpā aizvadīja viena apļa turnīru, pēc kura tika noskaidrotas tās četras komandas, kuras piedalīsies „Final Four”. Pirmo reizi šajā turnīrā piedalījās arī „DU/Daugavpils”, kas 11 mačos izcīnīja divas uzvaras. Tas deva 10. vietu.

Finālturnīram kvalificējās Utenas policija, Visagina, Daugavpils novads un Rokišķis. Pusfinālos uzvaras izcīnīja Utenas un Visaginas spēlētāji. Finālmačā ar 67:62 pārāka bija Visagina, savukārt cīņā par trešo vietu Daugavpils novads visnotaļ pārliecinoši ar 71:55 pārspēja Rokišķi.