19-03-2012

Volejbolistiem zaudējums sērijas trešajā spēlē

Schenker Latvijas volejbola līgas pusfinālsērijas trešajā spēlē „Daugavpils Universitātes” spēlētājiem nav izdevies izrādīt nopietnu pretspēku „Ozolniekiem/Poliurs”. Zaudējums ar 0:3 un sērijā kritiskais 1:2.

Pēc pirmajām divam sērijas spēlēm rezultāts bija līdzsvarots. Sava laukuma priekšrocību izmantoja „Ozolnieki”, bet ar to pašu savu skatītāju priekšā atbildēja arī daugavpilieši. Uz sērijas trešo cīņu pret „Ozolniekiem” viesos devās arī pamatīga fanu grupa no Daugavpils, tomēr arī šāds atbalsts nepalīdzēja.

Pirmajā setā vēl ritēja līdzīga cīņa, tomēr galotnē nedaudz pārāki bija mājinieki, kuri uzvarēja ar 26:24. Diemžēl nākamajos setos nopietnu pretestību daugavpilieši vairs nespēja izrādīt – 18:25, 12:25.

Mūsu komandā uzbrukuma līdera lomu atkal uzņēmās Edgars Točs, kuram 13 punkti, savukārt Vitālijam Cinnem – 11.

Pēc šī zaudējuma sērijā līdz trīs uzvarām „Ozolnieki” izvirzījušies vadībā ar 2:1. Trešdien plkst. 19:00 daugavpiliešiem būs iespēja pagarināt sēriju. Spēle norisināsies Daugavpils Olimpiskajā centrā.