28-02-2012

„Daugava” pārbaudes mačā nospēlē neizšķirti ar Gulbeni

Mazāk nekā mēnesis atlicis līdz jaunās Virslīgas sezonas sākumam. Daugavpils „Daugava” jau atgriezusies no treniņnometnes Turcijā. Atlikušās pārbaudes spēles tiks aizvadītas Latvijā.

Pirmdienas pēcpusdienā daugavpilieši tikās ar „Gulbenes” futbolistiem, kas iepriekšējā gadā veiksmīgi debitēja Virslīgā. Lai arī jau 3. minūtē Andrejs Streļcovs vadībā izvirzīja „Daugavu”, taču viegli pret gulbeniešiem neklājās. Pirmā puslaika vidū vidzemnieki prata atjaunot līdzsvaru uz rezultātu tablo.

Otrā puslaika ievadā Guntars Silagailis otro reizi izvirzīja vadībā daugavpiliešus, tomēr noturēt uzvaru Rīgā „Daugavai” neizdevās. Mačs noslēdzās ar rezultātu 2:2.

Abus vārtus mūsējiem guva potenciālie jaunpienācēji. Ja par Streļcova palikšanu šaubu nav, par Guntaru lēmums vēl nav pieņemts. Nākamā pārbaude „Daugavai” rīt pret „Jelgavu”.