22-02-2012

Ceturtdien DU pirmais Schenker līgas izslēgšanas mačs

Jau ceturtdien Daugavpils Olimpiskajā centrā “Daugavpils Universitātes” volejbolisti aizvadīs pirmo Schenker ceturtdaļfināla spēli pret “Parnu”.

Nedēļas nogalē tika aizvadītas pēdējās regulārā turnīra spēles. Tās Daugavpils komandai izvērtās labvēlīgi, jo turnīra tabulā izdevās nosargāt septīto vietu. Tas ļaus izvairīties no tikšanās ar “Selver” volejbolistiem, taču arī pret Pērnavas komandu viegli neklāsies.

Pirmā spēle paredzēta ceturtdien, 23. februārī, Daugavpils Olimpiskajā centrā plkst. 19:00. Lai saglabātu izredzes uz uzvaru divu maču summā, daugavpiliešiem obligāti jāuzvar. Atbildes spēle 26. februārī Pērnavā.

Regulārajā sezonā komandas savā starpā tikušās divas reizes.Savālaukumā piekāpāmies pretiniekam ar 1:3, bet viesos tika pārliecinoši zaudēts trīs setos. Cerams, ka šoreiz izdosies reabilitēties. Šajās spēlēs epizodiski no mūsējiem uzbrukumā uzspīdēja Aleksandrs Samujlovs, Vitālijs Cinne un Edgars Točs.

Ieeja uz spēli būs bezmaksas.

Sākot ar piektdienu, Daugavpils Olimpiskajā centrā galvenā uzmanība tiks pievērsta sieviešu volejbolam, jo tiks aizvadīts Baltijas Sieviešu volejbola līgas sabraukuma turnīrs.