Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Sports » | Sporta ziņas

Sporta ziņas

01-10-2018

Daugavpilī pozitīvā atmosfērā notika “Nakts Peldējums”


29.septembrī, Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, notika “Nakts Peldējums”, kurš sniedza iespēju aktīvi un enerģiski pavadīt brīvdienas vakaru.

“Nakts Peldējums” bija jautrs un izglītojošs pasākums peldbaseinā, kurā tika aicināts piedalīties ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs, lai vienotā peldējumā apliecinātu to, cik interesanta un patīkama ir peldēšana – gan kā veselīga dzīvesveida aktivitāte, gan kā izklaide bērniem un pieaugušajiem.
Daugavpils Olimpiskajā centrā uz “Nakts Peldējumu” ieradās aktīvi cilvēki, kuriem bija iespēja ne tikai piedalīties stafetes peldējumā un sava rezultāta veidošanā, bet arī iepazīt peldēšanu kopā ar treneri Raimondu Dzalbi. Lai labāk iepazīt peldēšanu un iespējas, ko tā sniedz, “Nakts Peldējuma” apmeklētāji iemēģināja savus spēkus ūdens polo spēlē, kura visvairāk uzrunāja tieši bērnus un jauniešus, kuri bija ieradušies uz šo pasākumu.
Aizraujoša un aktīva ūdensaerobika notika kopā ar klubu Santa Dipalestra, kura patiešām radīja neizmērāmas emocijas un prieku no vingrošanas ūdenī.
Pasākuma atklāšanā piedalījās arī Daugavpils Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis, kurš sveica pasākuma apmeklētājus un novēlēja izmantot sniegto iespēju un iepazīt un baudīt peldēšanu.
“Nakts Peldējuma” dalībnieki saņēma piemiņas diplomus un aproces ar Eiropas Sporta nedēļas simboliku “Be Active”, kā apliecinājumu tam, ka piedalījās šajā pasākumā.

Liels prieks, ka “Nakts Peldējumu” apmeklēja gan bērni un jaunieši, gan seniori. Gan patiess prieks bija redzēt ģimenes, kuras šo iespēju izmantoja nākot kuplā skaitā un iesaistot visu savu ģimeni.
Būsim aktīvi!

 

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde
“Sporta pārvalde”

 
Atpakaļ