01-10-2018

Uzvara ļauj kļūt par līderiem

Ar kārtējo uzvaru Komanda.lv 1. līgas čempionātā mūsu komanda BFC Daugavpils/Progress kļuvusi par līgas līderi. Šodienas spēlē ar 4:0 izdevās apspēlēt JDFS Alberts.

Paralēli mūsu komandas spēlei pret rīdziniekiem norisinājās svarīga cīņa starp Rēzeknes FA/BJSS un Tukums-2000/TSS. Šajā duelī pārāki bija rēzeknieši, tādējādi mūsu komandai izdevās kļūt par turnīra līderiem.

Spēlē pret JDFS Alberts neklājās viegli. Pirmajā puslaikā izdevās iesist vienus vārtus, pie tam to izdevās paveikt pēc kārtīgas cīņas soda laukumā, kur veiklākais bija komandas līderis Sedriks Kuadio.

Otrā puslaika 10. minūtē Kuadio guva savus otros vārtus, precīzi realizējot 11 metru soda sitienu. 72. minūtē pēc Ričarda Žaldovska piespēles ar vārtiem atzīmējās Vugars Askerovs. Punktu spēlei pielika jau pieminētais Askerovs, kurš pēc filigrāna centrējuma no kreisās malas sita precīzi ar galvu.

Šobrīd turnīra tabulā Daugavpils apsteidz Tukumu par vienu punktu, bet vēl četrus atpaliek “Super Nova”.