30-07-2018

Sāpīgs zaudējums līderu spēlē

Spēles gaitā neizmantojot vairākas lieliskas iespējas, BFC Daugavpils/Progress ar 0:1 atzina Tukums-2000/TSS pārākumu. Vienīgos vārtus mūsu vienība ielaida spēles 89. minūtē.

Spēle Tukumā bija ļoti svarīga no turnīra tabulas viedokļa, jo pirms tās mūsu atpalicība no līdervienības sastādīja divus punktus. Uzvaras gadījumā izdotos oponentu apsteigt, savukārt zaudējuma gadījumā attālums līdz pirmajai vietai sasniegtu jau piecus punktus.

Spēles ievadā krietni labāk izskatījās mājinieki tukumnieki, taču pamazām iniciatīvu pārņēma Daugavpils. Spēles pirmā puslaika beigās šķietami nevainīgā situācijā galvenais tiesnesis atcēla Sedrika Kuadio legāli gūtos vārtus, tādējādi pēc pirmā puslaika 0:0.

Jāsaka, ka kopumā vārtu gūšanas momentu nebija daudz, taču tie viennozīmīgi bija labāki mūsu komandai. Otrajā puslaikā labu iespēju skaits pieauga vēl vairāk, no kurām vislabākās bija Vugaram Askerovam un Naisiram Karmonam. Diemžēl tās visas palika neizmantotas, bet Tukums savu lielo iespēju sagaidīja 89. minūtē. Lielajā karstumā mājinieki izrāva ļoti kāroto panākumu un uzvarēja ar 1:0.

Nākamā spēle Daugavpils komandai 5. augustā, kad mājās uzņemsim FS “Metta”, bet nākamā 1. līgas spēle 11. augustā mājās pret Grobiņas SC.