24-07-2018

Smiltene tiek pieveikta ar 4:0

Sestdien stadionā “Celtnieks” kārtējo Komanda.lv 1. līgas spēli aizvadījuši BFC Daugavpils/Progress futbolisti. Šoreiz savā laukumā ar 4:0 tika sagrauta Smiltenes BJSS vienība. Turnīra tabulā mūsu futbolisti joprojām saglabā otro pozīciju.

Spēlē pret Smilteni debiju komandas pamatsastāvā piedzīvoja 2001. gadā dzimušais Edgars Ivanovs, savukārt Ričards Žaldovskis atgriezās pamatsastāvā pirmo reizi kopš 1. kārtas spēles. Jau spēles 8. minūtē Vugars Askerovs nodemonstrēja savu slepkavas instinktu, soda laukumā apsteidzot vairākus pretinieku aizsargus un vārtsargu – 1:0! Neskatoties uz lielo pārsvaru bumbas kontrolē, tikai puslaika otrajā daļā pārsvaru izdevās dubultot. Pēc ļoti labas un savlaicīgas Raivja Skrebela piespēles no labās puses atkal precīzi sita Askerovs.

Otrā puslaika ievadā visi jautājumi par spēles uzvarētāju tika dzēsti. Pēc Žaldovska centrējuma bumbu vārtos kritienā ieraidīja Jurijs Sokolovs, bet pēc neilga brīža skaisti bumbu vārtos ieraidīja arī pats Skrebels.

Atlikušajā laikā komandas treneru korpuss laida laukumā gados jaunos futbolistus, ļaujot uzspēlēt tiem, kas sezonas gaitā spēlējuši mazāk.

Nākamajā spēlē 28. jūlijā mūsu komanda viesos tiksies ar turnīra līderi Tukumu. Savukārt 5. augustā savā laukumā Latvijas kausa ceturtdaļfinālā tiksimies ar FS “Metta”.