22-05-2018

Preiļos 6:0 un piektā uzvara!

Komanda.lv 1. līgas čempionāta piektajā spēlē mūsu BFC Daugavpils/Progress futbolisti tikuši pie kārtējās uzvaras! Šoreiz viesos ar 6:0 tika apspēlēta Preiļu BJSS vienība. Daugavpils ir vienīgais klubs, kas vēl nav zaudējis nevienā spēlē!

Spēlē Preiļos mūsu komanda iesāka aktīvi, taču Preiļu futbolisti spēlēja taktiski zemu, neļaujot veidot bīstamus momentus pie saviem vārtiem. Pieblīvētā aizsardzības līnija sagādāja milzīgas problēmas mūsu uzbrukumam, tomēr 17. minūtē rezultāts beidzot tika atklāts. Pēc tālas partnera piespēles Naisirs Karmona Munjoss saglabāja bumbu spēlē un viens no Preiļu aizsargiem nospēlēja savā soda laukumā ar roku. 11 metru soda sitienu ļoti pārliecinoši realizēja Vugars Askerovs. No pirmā puslaika epizodēm vēl varētu izcelt Raivja Skrebela trāpījumu pa vārtu pārliknti. Mūsu komandas vārtsargam Ivanam Dubodelovam nenācās garlaikoties, jo mājinieki visnotaļ bieži izdarīja bīstamus sitienus no distances, bet vienā no epizodēm bumba lidoja tikai nedaudz garām mūsu vārtiem.

Otrā puslaika ievadā ļoti laba iespēja izcelties bija Valerijam Afanasjevam, pēc kura sitiena bumba trāpīja pa vārtu stabu. Jau pēc īsa brīža rezultāts kļuva 2:0, kad pēc Afanasjeva centrējuma precīzu sitienu ar galvu izdarīja Askerovs! 69. minūtē savus pirmos vārtus pēc skaistas kombinācijas guva Edgars Urbāns. Urbāns turpināja bombardēt un guva vēl divus skaistus vārtus, panākot jau 5:0! Šajā sezonā Urbānam jau seši precīzi raidījumi!

Punktu spēlei pielika Iļja Ševčuks, kurš sita precīzi kreisajā vārtu stūrī. Pārliecinoša uzvara ar 6:0 un mūsu komanda turnīra tabulā saglabā pirmo pozīciju.

Nākamā spēle 26. maijā viesos pret Rēzeknes FA/BJSS.

Preiļu BJSS – BFC Daugavpils/Progress 0:6 (0:1)

Vārti: Askerovs 2; Urbāns 3; Ševčuks.

BFC Daugavpils/Progress: Dubodelovs, Ševčuks, Sokolovs, Akifjevs, Skrebels, Liholetovs, Afanasjevs, Urbāns, Naisirs, Lebamba, Askerovs.

Uz maiņu: Žadanovs, Šeršņevs, Bohāns, Truskovskis.