19-01-2012

„Daugava” pārbaudes spēlē pieveic „Spartaku”

„Daugavas” futbolisti Rīgā aizvadījuši kārtējo pārbaudes spēli. Mačā pret Jūrmalas „Spartaku” izdevās iesist trīs vārtus, kas arī garantēja panākumu – 3:1.

„Spartaks” vēl iepriekšējā gadā spēlēja Latvijas 1. līgā, taču 2012. gadā debitēs augstākajā sabiedrībā, pie tam sastāva komplektācijas ziņā šī vienība varētu kļūt par vienu no vadošajām čempionātā.

Tieši jūrmalnieki pirmie izvirzījās vadībā, taču vēl līdz pārtraukumam Jevgēņijs Simonovs panāca līdzsvaru. Otrajā puslaikā uzvaru „Daugavai” nodrošināja Vladimira Volkova un Ričarda Raščevska vārtu guvumi – 3:1.

Ravila Sabitova vadītie daugavpilieši arī šoreiz daudz eksperimentēja ar sastāvu, laukumā laižot arī vairākus potenciālos jaunpienācējus.