02-05-2018

BFC Daugavpils/Progress izcīna otro uzvaru!

Sestdien Liepājā savu otro spēli Komanda.lv 1. līgā aizvadīja mūsu komandas futbolisti. Rezultatīvā cīņā ar 4:2 izdevās pieveikt pagājušās sezonas ceturtās vietas ieguvēju Grobiņas SC.

Spēle pret Grobiņas komandu bija īpaša, jo pagājušajā sezonā šīs divas komandas pēdējās kārtās noskaidroja, kura no vienībām tiks labāko trijniekā. 2017. gadā pārāki bija mūsu spēlētāji, nodrošinot sev bronzas godalgas.

Arī pirmajā šī gada spēlē laukumā labāk izskatījās Daugavpils/Progress, tiekot pie drošas uzvaras. Jau pirmajā puslaikā pēc Vugara Askerova piespēles ar vārtu guvumu izcēlās Sedriks Kuadio, bet spēles liktenis tika izšķirts otrā puslaika sākumā. Sākotnēji atkal izcēlās šis duets, pēc kā lielisku kombināciju noslēdza Ričards Žaldovskis – Naisirs. Punktu pielika Askerovs, kurš izcēlās pēc Staņislava Lebambas piespēles.

Spēles izskaņā Viktors Morozs veica virkni spēlētāju maiņu, kā rezultātā nedaudz pazuda spēles pavediens, pie tam cīņu nācās noslēgt mazākumā, jo brīdī, kad visas maiņas bija izdarītas, savainojumu guva Žaldovskis. Mājinieki to spēja izmantot, galotnē atspēlējot divus vārtus un panākot 2:4.

Vēl pirmajā puslaikā smagu traumu guva Dāvis Cucurs, kurš būs spiests izlaist vairākas nedēļas.

Nākamā spēle 6. maijā mājās pret FK “Auda”.

Grobiņas SC – BFC Daugavpils/Progress 2:4 (0:1)

Vārti: Kuadio 2; Askerovs; Naisirs.

BFC Daugavpils/Progress: Dubodelovs, Cucurs, Sokolovs, Akifjevs, Ševčuks, Skrebels, Urbāns, Afanasjevs, Sedriks, Naisirs, Askerovs.

Uz maiņu: Žaldovskis, Lebamba, Vorobjovs, Iļjins, Truskovskis.