25-04-2018

Sezonu iesākam ar pārliecinošu uzvaru pār konkurentiem

Pirmo spēli Komanda.lv 1. līgas čempionātā aizvadījuši BFC Daugavpils/Progress futbolisti. Cīņā ar tiešo konkurenti SK “Super nova” tika izcīnīta uzvara ar 3:0. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Vugars Askerovs, Sedriks Kuadio un Naisirs Munjozs.

Sezonas atklāšanās spēli klātienē stadionā “Celtnieks” noskatījās 370 līdzjutēju.  Viesu komandas sastāvā netrūka spēcīgu futbolistu, tādēļ pirms spēles valdīja zināms satraukums. Spēles pirmajās minūtēs gan mūsu spēlētāju darbībās nekādu satraukumu nevarēja manīt un 15 minūšu laikā tika izveidoti vairāki ļoti labi vārtu gūšanas momenti. Rezultāts tika atklāts 12. minūtē, kad pēc Askerova centrējuma ar skaistu sitienu izcēlās komandas jaunpienācējs Naisirs, panākot 1:0.

Ielaistie vārti piespieda vairāk uzbrukumā doties viesus, kuri pāris reizes ļoti bīstami apdraudēja Ivana Dubodelova cietoksni, tomēr gados jaunais vārtsargs ar saviem uzdevumiem tika galā lieliski. Pēc pirmā puslaika kaujinieciskais 1:0.

Spēles liktenis lielā mērā tika izšķirts pašā otrā puslaika sākumā, kad Sedriks kopā ar Askerovu noorganizēja otro vārtu guvumu, kad pēc Askerova piespēles Sedriks izdarīja lielisku sitienu no 12 metriem. Puslaika vidusdaļā šoreiz izcēlās pats Askerovs, kurš pēc tālas Iļjas Ševčuka piespēles izrāvās vienatnē pret vārtsargu – 3:0!

Atlikušajā laikā valdīja diezgan atklāts futbols, kurā iespējas izcelties bija abām vienībām, bet rezultāts vairs nemainījās. Par spēles labāko futbolistu tika nosaukts Askerovs, kuram šajā cīņā vieni vārti un divas piespēles.

Nākamo spēli Daugavpils aizvadīs 28. aprīlī Liepājā, kur tiksies ar Grobiņas SC.

BFC Daugavpils/Progress – SK Super nova 3:0 (1:0)

Vārti: Naisirs, Kuadio, Askerovs.

BFC Daugavpils: Dubodelovs, Cucurs, Ivanovs, Sokolovs, Ševčuks, Afanasjevs, Skrebels, Žaldovskis, Naisirs, Askerovs, Kuadio.

Uz maiņu: Truskovskis, Iļjins, Lebamba, Urbāns, Sibirjanovs.