03-04-2018

Daugavpils/Progress iekļūst Mercure kausa pusfinālā

Ar trešo uzvaru, pie tam atkal ar 2:0 Mercure kausa izcīņas apakšgrupu turnīru noslēgusi mūsu BFC Daugavpils/Progress komanda. Šoreiz ar šādu rezultātu tika pieveikta FK Tukums-2000/TSS.

Spēlē pret tukumniekiem BFC Daugavpils/Progress mērķis bija uzvara un jau no pirmajām minūtēm daugavpiliešiem piederēja liels teritoriāls pārsvars un arī vārtu gūšanas momentu skaits bija pietiekams. Spēles pirmajā puslaikā divus no tiem izdevās realizēt. Pirmajā momentā pēc Vugara Askerova piespēles ar sitienu no tuvas distances izcēlās Naisirs Karmona, savukārt otrajā piegājienā pēc Askerova sitiena pirmais pie atlēkušās bumbas tika Sedriks Kuadio.

Spēles otrajā puslaikā treneri veica daudzas sastāva izmaiņas un tas ietekmēja arī spēles ritējumu. Neskatoties uz to, pārsvars joprojām bija daugavpiliešiem, taču realizēt vārtu gūšanas iespējas šoreiz neizdevās.

8. aprīlī mūsu komanda aizvadīs pusfināla spēli, kad tiksies ar ambiciozo RTU/Skonto.