22-01-2018

Latvijas čempionāts cīņas sporta veidos 2018

20. janvāri Salaspils sporta namā norisinājās Latvijas čempionāts cīņas sporta veidos pieaugušiem.

Čempionātā piedalījās arī ievērojams skaits Daugavpils sportistu un  bez medaļām mūsu cīkstoni nepalika.

Par uzvarētājiem komandu kopvērtējumā grieķu romiešu cīņā kļuva Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda. Par čempioniem kļuva Jevģenijs Zalivskis ( BJSS) Žans Lizbovskis (BJSS),  Aleksandrs Jurkjans ( BJSS), Niķita Masjuks ( BJSS),  Mihails Nikitins ( SK Dinazis). Sudraba medaļas Česlavam Beštenim ( BJSS), Mihailam Čemim ( BJSS), Maksimam Leckam (BJSS), Kirilam Dudko (BJSS), Andrejam Drozdovam (SK Dinazis). Trešās vietas Denisam Leckam (BJSS), Rihardam Starinskim (SK Dinazis). Par labāko treneri tika atzīts Vitālijs Vērdiņš. Komandu startam arī gatavoja Artjoms Petkuns un Dmitrijs Lapa.

Par labāko komandu brīvajā cīņa sievietēm  atzīta  Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda. Trešā vieta sporta klubam “Victory - 1”.

Par čempionēm kļuva Jekaterina Jermaļonoka ( BJSS) un Ramina Mamedova ( BJSS). Otrās vietas Nataļjai Kuzmenko ( BJSS), Ļubovai Kuzmenko ( BJSS), Tatjanai Siņavskai ( Victory -1 ). Trešā vieta Tatjanai Tarasovai ( SK Daugavpils).

Treneru kopvērtējumā otrā vieta Irinai Petrovai un trešā vieta Lubovai Kopilovai.

Komandu kopvērtējumā brīvajā cīņā otro vietu izcīnīja sporta klubs “Daugavpils” un trešo vietu Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda.

Par čempioniem kļuva Ēriks Bebrišs (SK Daugavpils), Arturs Karabaņs ( BJSS), Maksims-Arkādijs Ivanovs ( SK Daugavpils), Alans Amirovs ( SK Daugavpils), Aleksandrs Pomjalovs ( SK Daugavpils), Imants Lagodskis ( SK Daugavpils).

Sudraba medaļas izcīnīja Emzari Korcevadze ( BJSS), Adrians Penkovskis ( BJSS). Trešās vietas Maksimam Ivanovam ( BJSS) un Eduardam Linde ( BJSS).

Par labāko treneri tika atzīts Sergejs Kursītis. Otrā vieta Česlavam Plisko. Komandu sacensībām arī gatavoja Vladimirs Golubevs, Jevģenijs Novajonoks un Ivans Kolosovs.