Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Sports » | Sporta ziņas

Sporta ziņas

03-03-2011

Notikusi SCDL un BJSS apvienošanās


Sākot ar 1. martu, Daugavpils Bērnu un Jaunatnes sporta skolas pakļautībā nonākusi hokeja un daiļslidošanas nodaļa, kura līdz šim bija Sporta centra Daugavpils ledus pārziņā.

 

1.martā noslēgusies Daugavpils Sporta skolu apvienošanās. Sākot ar šo datumu, pilsētā palikusi vairs tikai viena centralizēta sporta skola, kuras pakļautībā tiks koordinēta 16 sporta veidu tālākā attīstība pilsētā. Līdzšinējamiem 14 Daugavpils Bērnu un Jaunatnes sporta skolas (BJSS) pārziņā esošajiem sporta veidiem (futbols, volejbols, basketbols, paukošana, brīvā cīņa, bokss, grieķu-romiešu cīņa, peldēšana, šaušana, vieglatlētika, svarcelšana, teniss, airēšana, biatlons) pievienojušies vēl divi - hokejs un daiļslidošana. Līdz šim par šiem sporta veidiem atbildība gūlusies uz Sporta centrs Daugavpils ledus (SCDL) pleciem, bet reorganizācijas rezultātā šie sporta veidi pievienoti Daugavpils BJSS. Par BJSS direktoru turpinās strādāt Imants Utināns, bet līdzšinējais SCDL direktors Viktors Drelings pildīs Daugavpils Ledus halles un sporta internāta administratīvā direktora funkcijas.

 

Sākot ar 1. martu, Daugavpils Sporta pārvaldes (vadītājs Aleksandrs Isakovs) birojs atradīsies Stacijas ielā 47a (Sporta internāta telpās).

 

 

Informāciju sagatavoja:

Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde
Atpakaļ