30-10-2017

U13 iegūst bronzu Ateitis Cup turnīrā!

Lielisku turnīru Viļņā aizvadījuši Vladimira Žavoronkova trenētie U13 vecuma grupas puiši. 20 komandu konkurencē daugavpilieši ieņēma trešo vietu, bronzas cīņā pārspējot Itālijas vienību Brescia. Turnīra gaitā mūsu komanda izcēlās ar vairākiem iespaidīgiem vārtu guvumiem.

U13 komanda turnīru iesāka piektdien, kad aizvadīja pirmās divas apakšgrupu turnīra spēles. Jau pirmajā spēlē pretī stājās spēcīgā Azerbaidžānas Qabala, kuru izdevās pieveikt ar 1:0. Vienīgos vārtus ar skaistu sitienu no 30 metriem guva Ralfs Baško. Otrajā spēlē tika fiksēts bezvārtu neizšķirts pret Baltkrievijas komandu “Smena” no Minskas.

Sestdien mūsu jaunieši aizvadīja divas ļoti pārliecinošas cīņas – ar 4:0 tika apspēlēta Somijas komanda “MasKi”, kā arī Viļņas futbola skola. Ar 10 punktiem savā grupā Daugavpils ieņēma pirmo vietu un ieguva tiesības spēlēt pusfinālā.

Pusfinālā pretī stājās topošā čempione Itālijas komanda “Atalanta”. Ja spēles pirmajā puslaikā izdevās izrādīt nopietnu pretestību, tad turpinājumā itāļi apstiprināja savu pārākumu – 5:0.

Svētdienas rītā Daugavpils aizvadīja bronzas spēli pret citu Itālijas komandu “Brescia”. Jau pēc nospēlētām 7 minūtēm mūsu komanda izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrā puslaika vidū itāļi panāca 1:2, bet neilgi pirms spēles beigām vienus no skaistākajiem vārtiem turnīrā guva Timurs Volosovs – 3:1!

Apsveicam komandu ar iegūtajām bronzas godalgām augstākā mēroga jauniešu sacensībās! Šajā nedēļas nogalē turnīrā Viļņā spēlēs mūsu U14 komanda.