12-12-2011

„Latgale” kapitulē līderu priekšā (12.12)

Latvijas atklātajā hokeja čempionātā sestdien prognozējamu zaudējumu piedzīvoja „Latgales” hokejisti, kuri izrādījās bezspēcīgi pret turnīra līderiem „Ozolnieki/Monarch” – 1:5.

Jau pirmajā trešdaļā viesi guva trīs vārtus, pie tam visus skaitliskajā vairākumā, kas vēlreiz pierāda, ka jānoraidās pēc iespējas mazāk. Otrās trešdaļas ievadā rezultāts uz tablo kļuva jau 0:5, bet atlikušo vairāk nekā pusstundu izdevās nospēlēt godam. Vārti vairs netika ielaisti, bet pēdējā trešdaļā Sandis Virkstenis pat guva goda vārtus, uzstādot galarezultātu 1:5.

„Latgale” turnīra tabulā joprojām atrodas sestajā pozīcijā. Nākamā spēle savā laukumā 17. decembrī.

Grieķu-romiešu cīņa (12.12)

10. decembrī Rēzeknē norisinājās starptautisks turnīrs grieķu-romiešu cīņā, kurā piedalījās vairāk nekā 80 dalībnieki. Šajā pašā laikā mūsu jaunie cīkstoņi sacentās arī turnīrā Pskovā. Godalgas tika iegūtas abās vietās.

Vitālija Vērdiņa un Dmitrija Lapas audzēkņi Rēzeknē ieguva trīs otrās vietas. To paveica Ņikita Kuziks, Vilmārs Friliņš un Česlavs Beštins. Trešās vietas Ņikitam Kosjenokam, Edgaram Leitānam, Kirilam Dudko, Vladislavam Mihailovam un Aleksam Plotko.

Pskovā Daugavpils BJSS godu godam aizstāvēja Ņikita Masjuks un Leons Morozovs, kuriem otrās vietas. Trešā vieta Maksimam Leckam.

„Latgales” florbolistiem pirmais pagarinājums un divas uzvaras (12.12)

Latvijas 1. florbola līgā veiksmīgi turpina spēlēt „Latgale”. Sestdien un svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā divas reizes tika pārspēta „Babīte”.

Sestdien sanākušo publiku izklaidēja ne tikai pati spēle, bet arī dažādi priekšnesumi. Tas gan nepalīdzēja „Latgalei” noturēt uzvaru pamatlaikā. Visu spēli mājinieki bija vadībā, tomēr pāris sekundes pirms pamatlaika beigām strīdīgā situācijā tiesneši ieskaitīja „Babītes” vārtus – 6:6. Pirmais šīs sezonas „Latgales” pagarinājums ilga pavisam īsu brīdi, jo ar metienu no saviem vārtiem viesu vārtsargu pārspēja latgalieši. Uzvara ar 7:6.

Otrajā dienā uzvara nāca vieglākā cīņā. Šoreiz vaļības netika pieļautas, tādēļ izcīnīts panākums ar 9:5. Turnīra tabulā desmit spēlēs „Latgalei” septiņas uzvaras, kas iegūto un zaudēto punktu tabulā dod otro vietu.