16-10-2017

Uzvaru sērija turpinās pret JDFS Alberts

Demonstrējot pārliecinošu sniegumu visas cīņas garumā, kārtējo uzvaru Komanda.lv 1. līgas čempionātā izcīnījusi BFC Daugavpils. Šoreiz panākums ar 3:0, bet pa vārtiem guva Verners Zalaks un Ričards Žaldovskis.

Jau no spēles pirmajām minūtēm iniciatīva pārgāja Daugavpils komandai, kas praktiski visu pirmo puslaiku veidoja bīstamus uzbrukumus. Līdz pirmajam vārtu guvumam nenācās ilgi gaidīt, kad 18. minūtē pēc lieliskas Ričarda Žaldovska piespēles bumbu izklupienā vārtos ieraidīja Verners Zalaks!

Puslaika turpinājumā vairākas iespējas palika izniekotas līdz 41. cīņas minūtei, kad bumbu soda laukumā ieguva Žaldovskis un ar vairākām kustībām tika pie sitiena iespējas, raidot bumbu tālajā vārtu stūrī.

Otrā puslaika sākumā JDFS Alberts izmantoja komandas atslābumu un divās epizodēs radīja briesmas pie Aleksandra Vlasova sargātajiem vārtiem. Pēc draudu novēršanas kontroli pār spēli atkal ieguva mūsējie, kuri 76. minūtē guva arī trešos vārtus – pēc Sedrika asa centrējuma gar vārtiem bumbu savos vārtos pārvirzīja Renārs Kreicers.

Nākamo spēli BFC Daugavpils aizvadīs sestdien, kad plkst. 14:00 uzņems Tukuma futbolistus.

BFC Daugavpils – JDFS Alberts 3:0 (2:0)

Vārti: Zalaks, Žaldovskis, Kreicers (s.v.)

Daugavpils: Vlasovs, Sokolovs, Litvinskis, Cucurs, Truskovskis, Skrebels, Kopre, Žaldovskis, Liholetovs, Zalaks, Sedriks.

Uz maiņu: Pakers, Urbāns, Šeršņevs, Borisovs, Ševčuks.