09-12-2011

„Latgalei” sausais zaudējums

Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā neveiksmīgi aizvadītais trešais periods iznīcināja „Latgales” izredzes uz panākumu pār „Junioru”. Zaudējums ar 0:3.

Daugavpiliešu sekmes šosezon nav tādas, kā bijām pieraduši redzēt līdz tam. Tīri labs sezonas sākums, bet turpinājumā biežāk piedzīvoti zaudējumi. Sava laukuma mačā pret „Junioru” ilgi „Latgale” turēja savus vārtus neieņemtus (negaidīti maz noraidījumu abām komandām visa mača garumā), bet ar to pašu atbildēja arī viesi.

Pirmie vārti krita tikai 46. minūtē, kad precīzs metiens padevās „Juniora” spēlētājam Paulim Zvirgzdiņam. Līdz 58. minūtei rezultāts uz tablo saglabājās 1:0, bet tad rīdzinieki īsā laikā guva vēl divus vārtus, uzstādot galarezultātu 3:0.

Turnīra tabulā „Latgale” joprojām ir sestajā vietā, no piektajā vietā esošā „Juniora” atpaliekot astoņus punktus.