28-08-2017

BFC “Daugavpils” pārliecinoši apspēlē Smiltenes futbolistus

Pie droša panākuma pār Smiltenes futbolistiem Komanda.lv 1. līgas čempionātā tikuši mūsu spēlētāji. Savā laukumā pretinieks tika pieveikts ar rezultātu 3:0.

Pirmā apļa savstarpējā duelī viesos mūsu spēlētāji nedaudz negaidīti ar 0:1 zaudēja vidzemniekiem, tādēļ savā laukumā bija nepieciešams reabilitēties. Jau no spēles pirmajām minūtēm Daugavpils pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, veidojot bīstamus momentus.

Līdz pirmajam vārtu guvumam gan nācās nedaudz pagaidīt – 17. minūtē pēc Sergeja Vasiļjeva sitienu vārtu priekšā bumbu pielaboja Sedriks Kouadio. Puslaika 40. minūtē Ričards Žaldovskis nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru pats pārliecinoši arī realizēja.

Otrā puslaika 17. minūtē pēc Iļjas Ševčuka piespēles savus otros vārtus guva Sedriks, sitot precīzi no soda laukuma vidus.

Spēles turpinājumā šaubu par mūsu komandas uzvaru vairs nebija. Nākamo spēli Daugavpils aizvadīs 2. septembrī viesos pret Rēzekni, kas turnīra tabulā atrodas vienu vietu zem mūsējiem.