18-04-2017

BFC “Daugavpils” jauno sezonu iesāk ar uzvaru Staicelē

Pirmajā Komanda.lv 1. līgas spēlē BFC "Daugavpils" viesos ar 2:0 pārspēja Staiceles Bebrus. Patīkamo uzvaru aizēnoja Ričarda Žaldovska gūtais savainojums otrā puslaika vidū. Nākamā spēle ieplānota 23. aprīlī pret Jēkabpili.

Salīdzinājumā ar Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēli pret "Riga" komandas sākumsastāvā tika veiktas divas izmaiņas. Armanda Snarska vietā laukumā devās Jurijs Sokolovs, bet Jāni Bovinu aizvietoja Iļja Ševčuks. Bija izmaiņas arī komandas izkārtojumā, jo šoreiz uzbrukuma smailē darbojās Edgars Urbāns.

Spēli Daugavpils iesāka ļoti iespaidīgi. Jau 9. minūtē pēc Žaldovska piespēles bumbu uztvēra Vladimirs Volkovs (pirmie vārti komandas sastāvā oficiālās čempionāta spēlēs), brīdi vēlāk raidot to vārtu tīklā. Spēles 17. minūtē līdzīgā situācijā pēc Ričarda centrējuma bumbu savos vārtos ievirzīja Staiceles futbolists - 2:0. Kopumā gan spēle neritēja uz vieniem vārtiem, jo darba netrūka arī Aleksandram Vlasovam, kurš atsevišķās epizodēs glāba savējos no vārtu zaudējuma.

Vislabākā iespēja palielināt pārsvaru bija Urbānam, kurš nerealizēja izgājienu viens pret vienu. Ļoti nepatīkama epizode bija otrā puslaika vidū, kad aktīvais komandas spēlētājs Žaldovskis guva savainojumu un izskatās, ka laukumā nevarēs doties vismaz mēnesi. Atlikušajā laikā divu vārtu pārsvaru mūsu komanda nosargāja un šobrīd kļuvusi par čempionāta līderi.

Komandas sastāvs: Vlasovs, Sokolovs, Ivanovs, Litvinskis, Ivanovs, Skrebels, Volkovs, Dubrovskis, Žaldovskis, Ševčuks, Urbāns.
Uz maiņu nāca: Deružinskis, Rakels, Šeršņevs, E.Bovins.

Vārtus guva: Volkovs 9', Strokšs (s.v.) 17''.