10-04-2017

Latvijas kausa ceturtdaļfinālā atzīts “Riga” pārākums

Svētdien RTU stadionā Rīgā BFC “Daugavpils” aizvadīja Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēli ar “Riga” FC. Pretinieks pierādīja savu pārākumu un uzvarēja ar 3:0.

Spēlē pret vienu no galvenajām titula pretendentēm Daugavpils komandai nevarēja palīdzēt Jurijs Sokolovs, kuram bija spēkā diskvalifikācija no iepriekšējās spēles. Pārējie futbolisti bija ierindā un bija gatavi pārsteigumam.

Spēles sākumdaļā BFC izrādīja nopietnu pretestību, taču Rīga arvien izteiktāk kontrolēja cīņu. Spēles 13. minūtē pašu neuzmanība noveda pie pirmo vārtu zaudējuma un 0:1. Rīgu šāds notikumu pavērsiens turpināja dzīt uz priekšu un Daugavpili glāba tikai labā vārtsarga Aleksandra Vlasova spēle.

Diemžēl otrajā puslaikā strīdīgā situācijā tika ieskaitīti daugavpilieša Andreja Kovaļova vārti un rezultāts kļuva jau 0:2. Pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem vairākkārt pie pretinieku vārtiem pietuvojās arī Daugavpils, bet vārtus guva rīdzinieki – 3:0.

Nākamā spēle mūsu pirmajai komandai paredzēta 14. aprīlī Staicelē, kur tiks atklāta Latvijas 1. līgas sezona.