14-11-2011

„Latgalei” panākums pār lietuviešiem (14.11)

Latvijas Atklātā hokeja čempionāta kārtējā spēlē Daugavpils „Latgale” ne tikai pārtraukusi sauso sēriju, bet arī tikusi pie uzvaras. Savas publikas priekšā ar 7:5 apspēlēta „Energija-Orakulas”.

Nominālie spēles saimnieki bija lietuvieši, taču, tā kā komandas mājas spēļu arēna neatbilst visām prasībām, cīņa tika aizvadīta Daugavpilī. Pārāk daudz skatītāju tribīnēs nebija, tomēr atnākušie noteikti nebija vīlušies. Sāka daugavpilieši iespaidīgi, jau pirmajā periodā iemetot četrus vārtus.

Tik viegli gan turpinājumā negāja, jo otrās trešdaļas otrajā pusē divus bezatbildes vārtus guva „Energija” hokejisti, kas radīja papildus intrigu mačā. Uz brīdi panākuši 5:2 „Latgales” spēlētāji atkal ielaida, tādējādi intriga saglabājās līdz pat beigām. „Energija” 55. minūtē pievilka līdz 4:5, tomēr pēdējā minūtē daugavpilieši guva divus vārtus, uz ko viesi atbildēja ar vieniem – 7:5.

Antons Kuzņecovs mūsējo labā guva divus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

„Latgale” pēc diviem sausajiem zaudējumiem (kopējā vārtu attiecība 0:15) beidzot tikusi pie uzvaras. Nākamā mājas spēle 23. novembrī pret „Zemgale/JLSS”.

Jaunatnes hokejs (14.11)

Nedēļas nogalē Daugapvils Ledus hallē aizvadītas kārtējās Latvijas jaunatnes hokeja čempionāta spēles. Mūsu vienībām klājies dažādi.

Vienīgo uzvaru izdevās izcīnīt U16 vecuma grupas hokejistiem, kas ar 6:2 pārspēja hokeja skolu „Rīgu”. Trīs vārtus guva Ernests Trukšnis. Šī paša vecuma grupas spēlētāji sestdien ar 0:5 piekāpās „Tukums/Venta spēlētājiem.

U12 vecuma grupas puišiem pretī stājās Valmieras spēlētāji. Pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 4:4, bet pēcspēles metienos pārāki bija viesi – 5:4. Divus vārtus mūsējiem guva Vladislavs Barkovskis.

Bokseriem panākumi Lietuvā (14.11)

Daugavpils BJSS bokseri veiksmīgi nostartējuši starptautiskajās sacensībās Lietuvā, iegūstot divas pirmās vietas.

Lietuvas pilsētā Paņevēžā vairāku dienu garumā ritēja starptautiskās sacensības boksā, kurās piedalījās sportisti arī no tādām valstīm kā Norvēģija, Baltkrievija un Ukraina. Svara kategorijā līdz 56 kilogramiem par sacensību uzvarētāju kļuva Genādijs Jegorovs, finālā pārspējot Lietuvas labāko bokseri.

Svara kategorijā līdz 48 kilogramiem nepārspēts palika Dmitrijs Zaharovs, kurš arīdzan finālā bija pārāks par lietuvieti. Tagad mūsu sportisti gatavosies Ziemassvētku turnīram, kas norisināsies Daugavpilī pirmajās decembra brīvdienās.

Brīvā cīņa (14.11)

Rīgas Olimpiskajā centrā nedēļas nogalē norisinājušās sacensības brīvajā cīņā un grieķu-romiešu cīņā. Daugavpiliešiem virkne godalgu.

Par uzvarētājiem Latvijas veterānu čempionātā brīvajā cīņā savās svara un vecuma kategorijās kļuva: Vladimirs Golubevs, Vjačeslavs Kudrjašovs, Sergejs Težeļņikovs, Valērijs Trošičevs, Vladimirs Šilkovskis, Aleksandrs Kumpiņš.

Grieķu-romiešu cīņā uzvaras Sergejam Težeļņikovam un Stepanam Krupeņinam. Jaunatnes turnīrā (1996./1997. dzimšanas gads) nepārspēts svara kategorijā līdz 60 kilogramiem bija Alberts Baranovskis.