07-11-2011

Džudo

Daugavpils sporta centra „Singitaj” pārstāvji piedalījušies starptautiskās sacensībās Krievijā, kā arī Latvijas čempionātā džudo. Bez panākumiem mūsējie nepalika.

„Džudo zvaigznītes” ir lielas starptautiskas bērnu sacensības, kuras jau sesto reizi tika aizvadītas Krievijas pilsētā Kirovā. Uz starta devās vairāk nekā 600 sportisti no 23 dažādiem reģioniem (Dienvidosetija, Abhāzija u.c.). Violeta Sokoreviča savā grupā izcīnīja uzvaru, finālā pārspējot Abhāzijas pārstāvi.

Darja Kitele savā svara kategorijā palika piektā. 5. novembrī Latvijas čempionātā Jelgavā mūsu džudisti tika pie vēl vairākām godalgām. Meiteņu turnīrā (vecuma grupas, sākot ar 1997. dzimšanas gadu līdz 2000.) Violeta Sokoreviča tika pie trešās vietas -44kg svara grupā, bet trešā vieta 48+ grupā Darjai Kitelei. Jūlija Stankeviča -48kg grupā palika otrajā vietā. Interesanti, ka visas mūsu sportistes sacensību gaitā piekāpās tikai vienā no cīņām.