03-11-2011

Piektdien startē augsta mēroga starptautiskais hokeja turnīrs jauniešiem

No piektdienas līdz pat svētdienai Daugavpilī norisināsies starptautiskais hokeja turnīrs „Daugavpils Cup 2011”, kurā piedalīsies pazīstamas komandas no Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Latvijas.

Trīs dienas Daugavpils Ledus hallē spēkus samēros 1998. gadā dzimušie hokejisti, cīnoties par turnīra galvenajām balvām. Uz Daugavpili savos labākajos sastāvos ieradīsies Sanktpēterburgas „SKA”, Maskavas „Spartak” (abas komandas no Krievijas), Novopolockas „Himik”, Soļigorskas „Shakhtyor” (abas no Baltkrievijas), Viru-Sputnik (Igaunija) un Daugavpils BJSS komandas.

Komandas aizvadīs viena apļa turnīru, pēc kura noskaidrosies visu vietu ieguvējas. Pirmās spēles jau piektdien plkst. 9:00. Arī sestdien un svētdien pirmās spēles 9:00. Turnīra oficiālā atklāšana piektdien plkst. 17:20, bet aizklāšanas ceremonija paredzēta svētdien 13:20. Turnīru rīko Daugavpils BJSS, Daugavpils Sporta pārvalde un SC „Daugava”.

Visas spēles ritēs 3 periodus, pa 15 minūtēm katrā no tiem. Par uzvaru tiks piešķirti trīs punkti, par neizšķirtu viens, bet par zaudējumu – 0. Ieeja uz visām spēlēm bezmaksas.