21-09-2016

BFC „Daugavpils” sešu vārtu spēlē nospēlē neizšķirti ar „Metta/LU”

SynotTip futbola Virslīgas spēlē svētdien BFC „Daugavpils” savā laukumā nospēlēja 3:3 ar FS „Metta/LU”. Mūsu komandā vārtus guva Sergejs Krots, Pāvels Riževskis un Aleksejs Šebanovs.

Spēli Daugavpils iesāka ļoti slikti. Jau sestajā minūtē Roberts Uldriķis izvirzīja vadībā rīdziniekus, bet 27. minūtē rezultāts kļuva jau 2:0 „Mettas” labā. Puslaika izskaņā Daugavpils nopelnīja iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu, kuru realizēja Sergejs Krots.

Otrajā puslaikā BFC sāka uzbrukt arvien vairāk, pie tam arī rezultatīvāk. Īsā laikā puslaika vidū skaistus vārtus guva Pāvels Riževskis un Aleksejs Šebanovs un rezultāts jau 3:2 Daugavpils labā. Diemžēl piecas minūtes līdz pamatlaika beigām „Metta” ātrajā pretuzbrukumā nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru arī realizēja. Spēles galotnē pa vienam labam momentam bija katrai no komandām, bet bez rezultāta – 3:3.

Nākamo spēli BFC „Daugavpils” aizvadīs 24. septembrī savā laukumā pret Jūrmalas „Spartaku”.