13-09-2016

Diskutabls tiesneša lēmums iegāž BFC „Daugavpili”

SynotTip futbola Virslīgas kārtējā spēlē BFC „Daugavpils” futbolisti savā laukumā ar 0:1 piekāpās FK „Liepāja”. Vienīgos vārtus viesi guva pēc strīdīgi piešķirta 11 metru soda sitiena.

Latvijas čempionus Daugavpils futbolisti uzņēma sestdien. Spēles pirmajās minūtēs laukumā ritēja līdzīga cīņa, bet pamazām iniciatīva pārgāja viesiem. Liepāja vairāk kontrolēja bumbu un sita pa vārtiem, bet labākais vārtu gūšanas moments pirmajā puslaikā tika izveidots puslaika beigās, kad Daugavpils varēja gūt vārtus pretuzbrukumā. Diemžēl abi Vitālija Ziļa mēģinājumi gūt vārtus no labas pozīcijas nebija sekmīgi.

Otrajā puslaika spēles ritējums nemainījās un iespējams, ka godīgais rezultāts būtu bijis 0:0, tomēr 15 minūtes pirms spēles beigām tiesnesis strīdīgā epizodē nozīmēja 11 metru soda sitienu, kuru pārliecinoši realizēja Oskars Kļava. Spēles izskaņā kaut ko glābt BFC „Daugavpilij” neizdevās.

Nākamo spēli BFC „Daugavpils” aizvadīs 18. septembrī savā laukumā pret FS „Metta/LU”. Spēles sākums plkst. 14:00.