26-01-2011

„DU” meitenēm neveiksme Rīgā

Otrdienas vakarā neveiksmi izbraukumā Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēlē piedzīvoja „Daugavpils Universitātes" meitenes, kuras ar 60:70 piekāpās „TTT Juniorēm".

Rīgā mūsu basketbolistes sagaidīja ceturtā spēcīgākā šī gada komanda „TTT Juniores". Spēli rīdzinieces iesāka ar ātri iegūtu astoņu punktu pārsvaru, kuru gan vēl vairāk palielināt pirmajā ceturtdaļā nespēja. Ko nespēja pirmajās desmit minūtēs, to iespēja otrajā ceturtdaļā, panākot pat 29:16. Šajā brīdī piecus tālmetienus pēc kārtas iemeta daugavpilietes, pirmo reizi izvirzoties vadībā - 31:29.

Diemžēl vēl līdz pārtraukumam „Juniores" atguva vadību, bet trešajā ceturtdaļā atkal uzsāka atrauties. Lai arī „DU" prata pietuvoties līdz sešu punktu deficītam trešās ceturtdaļas izskaņā, mača galotni daudz pārliecinošāk aizvadīja rīdzinieces, uzvarot ar 70:60.

Mūsu komandā rezultatīvākā bija Olga Lakomko, kura iemeta 18 punktus, pārtraucot divu sauso spēļu sēriju. Viņai šodien precīzi seši tālmetieni, bet visai komandai kopumā 11. Pa desmit punktiem Oļesjai Jevsejevai, Santai Baltacei un Kristīnai Eglei. Astoņi punkti Olgai Kazakevičai, bet četri - Karīnai Eglei. Turnīra tabulā „DU" saglabā drošu sesto vietu, kas dod iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs.

Vērts piebilst, ka otrdienas vakarā Latvijas čempionvienības „TTT Rīga" rindās debitēja Daugavpils basketbola audzēkne Inga Borodavko, kura vairāk nekā 20 minūšu laikā guva četrus punktus un izcīnīja četras atlēkušās bumbas. Vēl iepriekšējā gadā viņa pārstāvēja „DU".