13-07-2016

Olimpiskajā triatlona distancē dominē Daugavpils

Latvijas čempionātā olimpiskajā triatlona distancē dominējuši Daugavpils sportisti. Par absolūto uzvarētāju kļuva Viktors Žigarkovs, trešais bija Anatolijs Levša, bet ceturtais Aivars Uzols.

Olimpiskajā triatlona distancē (1,5 km peldēšana, 40 km riteņbraukšana, 10 km skriešana) Ozolniekos Daugavpils uzrādīja lieliskus rezultātus elites grupā. Vīriešiem iegūta pirmā, trešā un ceturtā vieta, bet dāmām trešais labākais rezultāts Anitai Ļebedevai.

Latvijas kausa izcīņas ieskaitē M17 grupā par uzvarētāju kļuva Mārcis Pīnups, bet M40 grupā nepārspēts Vjačeslavs Gajevskis. F15 grupā meitenēm uzvara Sofijai Daņiļevičai.

Otrās vietas izcīnīja: Anastasija Kočmarjova (F17), Danila Proščenko (M13), Valērijs Čurgelis (M11), Valērijs Barinovs (M9). Ļubomila Abramova (F9) un Edgars Horužonoks (M17) ieņēma trešās vietas.