12-07-2016

Daugavpiliešiem panākumi Baltijas orientēšanās sacensībās ”Kāpa 2016”

Nedēļas nogalē Krustpils novadā norisinājās populārākās orientēšanās sacensības visā Baltijā ”Kāpa 2016”. Tajās piedalījās vairāk nekā 1500 dalībnieku.

Trīs dienu sacensības sapulcināja sportistus no vairāk nekā 10 valstīm. Veiksmīgi nostartēja arī Daugavpils kluba ”Stiga” pārstāvji. Vairāk nekā 1500 dalībnieku konkurencē Daugavpils ieguva godalgas trīs grupās.

W210 grupā par sacensību uzvarētāju kļuva Ilona Gricāne, bet W40 grupā sievietēm Ļubova Pavļukova izcīnīja otro vietu. Jāpiemin, ka konkurence visās grupās bija ļoti nopietna, tādēļ iegūtās vietas liecina par mūsu sportistu augsto sagatavotības līmeni.

Taku orientēšanās par absolūto uzvarētāju kļuva Jānis Gaidelis, kurš neatstāja variantus saviem konkurentiem. M14 grupā ceturtais bija Imants Maļina, bet Mihails Smilgins uzrādīja astoto rezultātu M40 grupā.