31-05-2016

Līvānu novada atklātajās sacensībās Daugavpilij bagātīga medaļu raža

Nedēļas nogalē Līvānos norisinājās atklātās novada sacensības vieglatlētikā. Daugavpils startēja visās vecuma grupās, tiekot starp godalgoto vietu ieguvējiem.

Anastasija Studennikova 300 metru skrējienā vecākajā grupā (46,02 sekundes) ieguva pirmo vietu, bet 100 metros ieņēma otro pozīciju ar laiku 13,56 sekundes. Evelīna Andruškeviča tāllēkšanā ar rezultātu 4,89 metri ieguva pirmo vietu, savukārt 100 metros uzvarai pietika ar laiku 13,45 sekundes.

Anželika Parfjonova 1000 metru skrējienā uzvarēja ar laiku trīs minūtes un 21,20 sekundes. Vecākajā grupā Deniss Stepanovs bija labākais 800 metru skrējienā, savukārt Laura Ostrovska ieguva divas trešās vietas augstlēkšanā un tāllēkšanā.

Vīriešiem Filips Klim-Afonskis augslēkšanā ieguva trešo vietu, pārlecot 1,85 metrus. Vecākajā jauniešu grupā Aleksandrs Visockis bija otrais 100 metru skrējienā (11,90 sekundes), kā arī uzvarēja 300 metros (38,40 sekundes). Vjačeslavs Ivanovs šajā pašā vecuma grupā bija trešais 800 metru skrējienā.

Daniels Balaboskins vidējā grupā 300 metros ar laiku 42 sekundes izcīnīja bronzu. Jaunākajā grupā Artūrs Kriančjus 300 metros bija trešais, savukārt Ēvalds Kuļikovs uzvarēja 3000 metru skrējienā ar laiku 9:54,43 minūtes.

Vidējā grupā 2. vietu 100 metru skrējienā izcīnīja Diāna Jefindejeva, savukārt jaunākajā grupā Deniss Okuņevs ieguva divas otrās vietas 100 un 300 metru skrējienos.

Aleksejs Selickis augstlēkšanā ar 1,30 metriem palika trešais. Vecākajā grupā augstlēkšanā Edgars Jurkjans ieņēma otro vietu (rezultāts 1,82 metri). Juris Kravčonoks šajā grupā bija trešais 300 metru skrējienā (40,76 sekundes), savukārt Erlends Gipters vidējā grupā ieguva divas otrās vietas lodes grūšanā un augstlēkšanā.

Sieviešu grupā ar jaunu sacensību rekordu augslēkšanā uzvarēja Jūlija Tarvide (1,76 metri). Vidējā grupā meitenēm Anželika Grigorjeva bija ātrākā 100 metros (14,33 sekundes), kā arī ieņēma otro vietu tāllēkšanā (4,34 metri). Veronika Baltkaula tāllēkšanā ar rezultātu 5,11 metri bija otrā.