25-05-2016

Latvijas-Lietuvas-Baltkrievijas Pierobežu basketbola līgas finālturnīrā par uzvarētājiem kļuva Visaginas (LT) basketbolisti, kuri pagarinajuma finālā pārspēja Utenos policijas komandu. 96:94.

Finālturnīrā Daugavpilī nedēļas nogalē piedalījās astoņas komandas. Četras no tām cīnījās par galveno trofeju, vēl četras turnīru noslēdza gandarījuma kausa izcīņā.

Tajā par uzvarētājiem kļuva Velikie Luki (RU) basketbolisti, aiz sevis atstājot Daugavpils novads un divu Baltkrievijas pilsētu komandas no Vitebskas un Polockas

Galvenajā turnīrā pusfinālos „Utenos Policija” pārspēja Bl group  (94:82), savukārt Visaginas  - BK Krāslava  (71:60). Spēlē par trešo vietu BK Krāslava tika galā ar viesiem no Baltkrievijas, izcīnot bronzas godalgas – 95:80.

Lielajā finālā Visaginas  basketbolisti pagarinajuma tika galā ar Utenos Policijas komandu , izcīnot panākumu ar 96:94

Par turnīra vērtīgāko basketbolistu tika nosaukts uzvarētājkomandas spēlētājs Laimonis Velicka. Slam dunk konkursā uzvarēja Aleksandrs Dubins (Fond Vitebsk). Tālmetienus visveiksmīgak izpildīja Dmitrijs Sivalko (Blgroup Vitebsk).