24-05-2016

Šāvēji-seniori iegūst astoņas godalgas

Nedēļas nogalē Aizputē Daugavils šāvēji seniori piedalījās Latvijas Sporta veterānu savienības sporta spēlēs šaušanā. Daugavpils ieguva astoņas godalgas.

55+ grupā Aldona Mizņikova mūsu pilsētai izcīnīja trīs otrās vietas. Sudraba medaļas tika iegūtas šaušanā ar pneimatisko pistoli, mazkalibra pistoli un pneimatisko šauteni. Arī Dmitrijs Vasiļjevs 55+ nepalika bez godalgas. Viņam divas otrās vietas šaušanā ar pneimatisko un mazkalibra pistoli.

Igors Fiļipenko 40+ grupā bija trešais šaušanā ar pneimatisko un mazkalibra šauteni. 55+ grupā Rūdolfs Veličko bija trešais šaušanā ar mazkalibra pistoli.

Komandu vērtējumā Daugavpils un Rīga izcīnīja vienādu punktu skaitu, tomēr Rīgai bija vairāk pirmo vietu, tādēļ Rīga izcīnīja trešo vietu, bet Daugavpils ierindojās ceturtajā pozīcijā.