26-04-2016

Daugavpils tūres 3. posms

23. aprīlī vieglatlētikas manēžā tika aizvadītas Daugavpils tūres 3. kārtas sacensības. Godalgas četrās vecuma grupās tika dalītas četrās disciplīnās.

200 metru skrējienā A grupā (U18) par ātrāko kļuva Aleksandrs Visockis, kurš finišēja pēc 23,8 sekundēm. Trešo vietu ieguva cits daugavpilietis Rolands Sivko (24,5 sekundes). Meitenēm ar laiku 27,6 sekundes uzvarēja Veronika Baltkaula, apsteidzot Aleksandru Tulovsku (28,2 sekundes).

B grupā (U16) labākais rezultāts Dagdas novada sportistam Linardam Pauliņam (26,9), bet no daugavpiliešiem labākais Daniels Balaboskins (27,9). Meitenēm labākā bija Diāna Efendijeva (30,3), bet otrā Anželika Parfjonova (30,7).

C grupā(U14) ļoti pārliecinoša uzvara Denisam Okuņevam (27,9 sekundes), bet meitenēm uzvarēja krāslaviete Daniela Timma (30,9). Daugavpils ieskaitē pirmā vieta Darjai Koļesņičenko (31,8).

Visjaunākajā D grupā (U12) uzvarēja Iļja Bratko (31,3), bet meitenēm krāslaviete Aleksandra Korovaja (33,2). No Daugavpils meitenēm labākais rezultāts Lilianai Jakubovskai (33,4).