19-04-2016

DU volejbolistiem jāsamierinās ar ceturto vietu

Latvijas volejbola čempionāta bronzas sērijā Daugavpils Universitātes volejbolistiem neizdevās pacīnīties ar Baltijas līgas vicečempioniem „Biolars/Jelgava” un sezona noslēgta ceturtajā vietā.

DU Latvijas čempionāta izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā ļoti saspringtā cīņā pārspēja „Jēkabpils Lūšus”, bet pusfinālā trīs spēlēs piekāpās „RTU/Robežsardzei”. Bronzas sērijā līdz divām uzvarām pretiniekos bija Jelgavas komanda.

Pirmajā spēlē sestdien DU komanda savā laukumā piekāpās jelgavniekiem ar 1:3. Jāsaka, ka spēle bija ļoti saspringta, tomēr viesi izrādījās nedaudz pārāki – 17:25, 25:21, 24:26, 21:25.

Svētdien komandas tikās atkārtoti, tikai šoreiz jau Jelgavā. Izrādīt nopietnu pretestību šoreiz neizdevās un zaudējums trīs setos- 21:25, 18:25, 18:25. Šo sezonu komanda noslēdza ceturtajā vietā. Atgādināsim, ka 2015. gadā mūsu klubs ieguva bronzas medaļas.