13-04-2016

Panākumi sacensībās Viļņā un Ventspilī

Sestdien Ventspilī un Viļņā vienlaikus norisinājās sacensības olimpiskajā taekvondo, kurā piedalījās arī Daugavpils kluba „Jitae” audzēkņi.

Sacensības iesācējiem tika sarīkotas Ventspilī. Mūsu pilsētu pārstāvēja neliela komanda, toties visi atgriezās mājās ar godalgām. Svara kategorijā līdz 25 kilogramiem bronzu ieguva Jurijs Bogdanovs, bet līdz 45 kilogramiem sudraba godalga Edgaram Hanam, bet zelts Jevgeņijam Ciburevkinam.

Viļņā mūsu sportisti sacentās Lietuvas atklātajā taekvondo čempionātā, kurā piedalījās 300 sportisti no sešām valstīm. Starp pretiniekiem bija labi pazīstami sportisti un melnās jostas īpašnieki.

13 „Jitae” audzēkņi galvenā trenera Borisa Ivanova vadībā izcīnīja 12 medaļas: 5 zelta, 5 sudraba un 2 bronzas. Par Lietuvas čempioniem kļuva Dzintars Bogdanovs (35 kg, bērnu grupa), Romāns Brukovs (41 kg, kadeti), Andris Fomins (57 kg, juniori), Iļja Čemis (68 kg, juniori), Gļebs Pozņaks (65+kg, kadeti).

Sudraba medaļas izcīnīja: Antons Vavilovs (57 kg, kadeti), Daniils Ugarenko (59 kg, juniori), Kirils Ivanovs (63 kg, juniori), Anastasija Koroļeva (41 g, juniori), Nadežda Jefimova (47 kg, kadeti). Trešās vietas ieguva Deina Ulme (30 kg, bērni) un Viktorija Soboļeva (55 kg, juniori).