18-03-2016

DU būs nepieciešama trešā spēle

Daugavpils Universitātes volejbolisti Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla otrajā spēlē viesos ar 1:3 piekāpās „Jēkabpils Lūšiem”, tādēļ dueļa liktenis tiks izšķirts trešajā spēlē.

Pēc saspringtās spēles savā laukumā, kurā izdevās uzvarēt ar 3:2, Daugavpils spēlētāji devās uz Jēkabpili. Uzvaras gadījumā DU automātiski kvalificētos pusfinālam, kur pretinieku jau gaida ar pirmo numuru izsētā RTU/Robežsardze.

DU labi iesāka spēli viesos, uzvarot ar 25:22, taču turpinājums neizdevās. Labas iespējas uzvarēt bija otrajā setā, tomēr galotnē zaudējums ar 28:30. Atlikušajos setos nopietnu pretestību izrādīt neizdevās – 19:25, 15:25.

Izšķirošā sērijas spēle tiks aizvadīta trešdien Daugavpilī. Spēles sākums DOC plkst. 19:00.