07-03-2016

Hokejisti sagrauj Ogri

Uzvarēt turpina Daugavpils/LDZ Cargo hokejisti. Kārtējā mājas spēlē ar 11:4 sagrauta Ogres komanda, kas ļauj nostiprināties 2. vietā Latvijas 1. hokeja līgā.

Drošus pamatus panākumam pār Ogri mūsu komandas hokejistiem izdevās ielikt jau pirmajā periodā, kad ar vārtu guvumiem atzīmējās Imants Leščovs un Vadims Vabiščevičs. Vēl divi vārti iemesti otrajā trešdaļā, bet par īstu vārtu birumu komandas parūpējās noslēdzošajās 20 minūtēs. Daugavpils izcēlās septiņas(!) reizes, bet viesi četras reizes.

Beigās panākums ar 11:4, kas kārtējo reizi pierāda, ka Daugavpils varētu būt par vienu no galvenajām pretendentēm uz pirmo vietu šajā sezonā. Interesanti, ka neviens no mūsu komandas hokejistiem šajā spēlē neguva vairāk par diviem vārtiem. Pa divām reizēm izcēlās Im.Leščovs, Andrejs Fjodorovs un Daniils Kuļikovs.