25-10-2011

„Latgales” florbolistiem divas uzvaras

Latvijas 1. florbola līgā pie divām uzvarām Ķekavā izdevies tikt “Latgales” spēlētājiem, tādējādi turnīra tabulā Daugavpils klubs pakāpies uz otro vietu.

Pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas 1. līgas spēles atkal aizvadījuši „Latgales” florbolisti. Šoreiz viesos divu dienu laikā tika aizvadītas cīņas ar „Ķekavu 2”. Pirmajā spēlē izšķirošais izrādījās otrais periods, kurā mūsējie 20 minūšu laikā guva divus bezatbildes vārtus, uzstādot rezultātu 7:2. Beigās panākums ar 9:3. Trīs vārti Igoram Kalnačam.

Otrajā dienā jau pēc pirmā perioda daugavpilieši bija vadībā ar 7:2, bez lielām problēmām uzvaru noturot. Galarezultāts vairāk nekā patīkams - 13:6. Četri vārti un viena piespēle Ivanam Kokinam.

Sezonas četrās spēlēs „Latgalei” trīs uzvaras un viens zaudējums, kas dod otro vietu starp  sešām komandām.