01-03-2016

BFC „Daugavpils” telpu futbolisti tiek pusfinālā

Sekmīgi Latvijas Telpu futbola Virslīgas ceturtdaļfinālu izdevies pārvarēt BFC „Daugavpils” spēlētājiem. Otrajā sērijas spēlē „Petrow” pārspēts ar 7:2.

Ceturtdaļfināla pirmajā spēlē BFC „Daugavpils” viesos pārspēja pretinieku ar 5:1, tādējādi tikšanai pusfinālā bija nepieciešama vēl viena uzvara. Savā laukumā to izdevās paveikt, taču vēl spēles 12. minūtē viesi bija vadībā ar 2:0!

14. minūte Jurijs Sokolovs un Jevgeņijs Simonovs guva pa vārtiem, kas ļāva puslaiku noslēgt ar neizšķirtu rezultātu. Otrā puslaika piektajā minūtē Deniss Komarovs panāca 3:2, bet spēles turpinājumā divas reizes izcēlās Pāvels Tarasovs, bet pa reizei Sokolovs un Simonovs.

Pusfināla sērijā BFC „Daugavpils” tiksies ar „Beitar”. Otrā pārī tiksies „Nikars” ar RABA