22-02-2016

BFC „Daugavpils” uzvar pirmajā play-off spēlē

Iesākušās Latvijas Telpu futbola Virslīgas izslēgšanas spēles. BFC „Daugavpils” pirmajā spēlē ar 5:1 viesos pieveica „Petrow”, sperot platu soli pretī iekļūšanai pusfinālā.

Ceturtdaļfināla sērijā BFC „Daugavpils” pretiniekos tika pamatturnīra otrā labākā komanda „Petrow”. Regulārajā sezonā komandas uzvaras dalīja uz pusēm, tādēļ daugavpiliešu izredzes uz tikšanu pusfinālā tika novērtētas kā labas.

Jau 1. spēles minūtē komandas kapteinis Vadims Atamaņukovs izvirzīja BFC „Daugavpili” vadībā. Minimāls rezultāts saglabājās līdz pat 28. minūtei, kad mājinieki izlīdzināja rezultātu.

Spēles uzvarētājs noskaidrojās pēdējās minūtēs. Daugavpils komanda pēdējo sešu minūšu laikā guva četrus vārtus pēc kārtas, garantējot sev triumfu arī visā spēlē – 5:1!

Ar vārtu guvumiem izcēlās Jurijs Halimons, Jevgeņijs Maksimčuks (divi vārti) un Pāvels Tarasovs.

Sērijas otrā spēle norisināsies sestdien Daugavpils Olimpiskajā centrā plkst. 20:30. Pusfinālā tiks komanda, kas triumfēs sērijā līdz divām uzvarām.